Lepidla

Lepidla
Pojivo slouží k realizaci styku podkladu s pokládaným materiálem. Jednotlivé vlastnosti pojiv, které Vám představíme, vznikly na základě odlišných potřeb podkladu a pokládaného materiálu, na základě vytvářené tloušťky a funkce dané místnosti. Všechna pojiva splňují požadavky určené nejpřísnějšími mezinárodními směrnicemi pro oblast kvality a bezpečnosti.

Na těchto stránkách Vám přinášíme pouze nejpoužívanější varianty výrobků, Technokolla má ale spoustu dalších, které mohou vyřešit Váš problém. Proto neváhejte přijít na naši vzorkovnu, kde Vám poskytneme kompletní informace o celém sortimentu.


techno-xt

TECHNO XT
Flexibilní lepidlo C2TE vhodné pro pokládku obkladů a dlažeb všech druhů v interiéru a exteriéru, pro běžně zatížené prostory. Balení 25 kg pro cca 6 m2.


Oblasti použití:

- lepení na cementové omítky, vápenocementové malty, cementové stěrky, beton
- lepení na původní dlažbu bez použití penetrace
- podklad izolace Rasolastic a Rasogum
- lepení na sádrokarton a anhydrit po předchozí penetraci Primer-T
- bodové lepení izolačních panelů z polystyrénu, polyuretanové pěny a minerální vaty

 

techno s-one

TECHNO S – ONE
Vysoce flexibilní lepidlo C2TE S1 vhodné pro pokládku obkladů a dlažeb všech druhů a všech rozměrů v interiéru a exteriéru, pro použití i v náročných prostředích jako např. průmyslové podlahy, bazény a fasády. Balení 25 kg pro cca 6 m2.

Oblast použití:
- lepení na cementové omítky, vápenocementové malty, cementové stěrky, beton
- vhodné pro podlahy s podlahovým vytápěním
- lepení na původní dlažbu bez použití penetrace
- podklad izolace Rasolastic a Rasogum
- lepení na sádrokarton a anhydrit po předchozí penetraci Primer-T
- lepení dlaždic s malou tloušťkou
- bodové lepení izolačních panelů z polystyrénu, polyuretanové pěny a minerální vaty.

 

 

TECHNORAP
Je rychleschnoucí flexibiliní lepidlo. Použití na veškeré prostory a materiály. Jeho předností je, že po nalepení je plocha pochozí již po 4-6 hodinách. Využije se tak při rekonstrukcích např. prodejen, kde na původní dlažbu nalepíme navou dlažbu a během pár hodin je možnost prostor opět využívat.

 


TECHNORAP 2
Je flexibilní rychleschnoucí dvousložkové lepidlo. Vhodné pro pokládku veškerých materiálů na veškeré plochy. Předností tohoto lepidla je možnost pokládky dlažby na dřevo a jemu podobné problematické podklady (dřevotříska, OSB desky, Cetris desky atd.).

 

 

TECHNOMOS
Flexibilní lepidlo na mozaiky. Jemné cementové lepidlo s vysokou bělostí, vhodné pro pokládku skleněných mozaik v interiérech a exteriérech vč. bazénů. Vysoká bělost světla zajišťuje odraz světla, které prostoupí skleněnou mozaikou a následně mozaiku rozzáří. Balení 25 kg - cca 9 m2.

 


TK 3000
Disperzní lepidlo připravené k okamžitému použití na problematické podklady jako jsou dřevo, umakart atd. Použití pouze do interiéru.

 


ALL 9000
Dvousložkové lepidlo z tvrditelných pryskyřic pro lepení na problematické podklady – kov, pvc, azbestocement atd.