Technokolla

Přední italský výrobce stavební chemie. Pro fy Technokolla je důležité nabízet produkty nejvyšší kvality, schopné čelit výzvám neustále se zvyšujících nároků a nezadržitelnému vývoji trhu. Proto se laboratoře firmy stále snaží vyvíjet nové výrobky nebo stále vylepšují již zavedené a prověřené produkty.

Příprava podkladu Hydroizolace Lepidla Spárovací hmoty Nářadí

 

Fy Technokolla se vyznačuje těmito systémy:

NO-DUST SYSTEM – snižuje emise prachu až o 95 %. Všechny produkty označené obchodní značkou „HD“ významně snižují prašnost, tudíž neškodí zdraví obkladačů a zároveň vytvářejí na pracovišti čistější a zdravější prostředí.

 

LINEA GEO – Technokolla vyvíjí po více než 10 let bio-ekologické produkty s cílem „stavět v souladu s přírodou“. Využívání recyklovatelných materiálů s nízkým vlivem a dopadem na okolí je jedna ze zásad společnosti, respektující životní prostředí.

 

SILVER ACTIVE SYSTEM – jediný aktivní systém použitý ve spárovacích hmotách „Powercolor“ zahajuje revoluci ve světě cementových spárovacích hmot. Díky speciálním vlastnostem iontů stříbra, tyto produkty působí jako prevence proti plísním a zabraňují množení bakterií, díky dlouho trvající aktivní ochraně na povrchu spárovací hmoty. Certifikováno ústavem Centro Ceramico Bologna.

 

HIGH PERFORMANCE SYSTEM – laboratoře Technokolla vyvinuly absolutně zlomovou formuli, jejímž přidáváním do lepících tmelů zvyšuje výkon, zatímco znatelně snižuje spotřebu, tudíž celkové náklady na realizaci.

 

MICROSHIELD SYSTEM – účinná bariéra proti bakteriím. Nová technologie aplikovaná do cementových spárovacích hmot. Bakteriostatický systém brání růstu mikroorganismů a plísní, které bývají původci poškození obkladových ploch. V místech vyžadujících vysoké hygienické standardy je spárovací hmota, s tímto systémem, ideální řešením.

 

COLOR SAVE SYSTEM – tato speciální technologie zajišťuje všem složkám cementových spárovacích hmot barevnou stálost. Chrání před změnami v odstínech a garantuje perfektní vzhled na stěnách i podlahách. Jasné pastelové tóny zůstanou nezměněné i po letech.

 

WATER REPELLENT – s tímto systémem se cementové spárovací hmoty stanou vodě odpudivými, tzn. neschopné absorbovat vodu.