Radiátory Zehnder

ZEHNDER – znamená teplo. Teplo je naše vášeň. V naší více zehnder logonež stoleté výrobní historii nás tato vášeň stále znovu inspirovala k inovacím radiátorů, udávající směr celého odvětví – jako např. ocelové trubkové radiátory nebo koupelnové radiátory, které jsme vynalezli a začali vyrábět jako první.

Ale právě tak, jako se teplo nedá měřit pouze ve stupních Celsia, nelze na radiátory pohlížet pouze jako na technické zařízení. Pro společnost Zehnder jsou stejně tak designovými objekty – neodmyslitelnou součástí individuálního životního stylu. Výrobky a systémy společnosti Zehnder Vám nabízí optimální řešení pro komfortní, zdravé a energeticky účinné vnitřní klima.
Vytápění, chlazení, čerstvý a čistý vzduch: vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima naleznete u firmy Zehnder
Firma Zehnder nabízí radiátory teplovodní, kombinované nebo čistě elektrické, stačí si pouze vybrat design, barvu, rozměr a Váš byt či dům změní vzhled.

Na těchto stránkách Vám přinášíme pouze některé druhy výrobků, fy Zehnder má, ale spoustu dalších, které mohou vyřešit Váš problém. Proto neváhejte přijít na naši vzorkovnu, kde Vám poskytneme kompletní informace o celém sortimentu. Řada výrobků je vyvzorována v našem koupelnovém studiu ve výstavních kójích.

       RADIÁTORY PRO OBYTNÉ PROSTORY                           DESIGNOVÉ KOUPELNOVÉ RADIÁTORY

Zehnder Dualis 08         Zehnder Yucca 01