O nás

Společnost KERSTAV působí na českém trhu od roku 1990, kdy jsme začínali s prodejem obkladů, dlažeb, stavební chemie a ukončovacích profilů.

V roce 1997 jsme rozšířili nabídku o kompletní vybavení koupelen tj. sprchové kouty, vany, sanitární techniku, baterie a koupelnové doplňky.

V roce 2002 bylo po rekonstrukci otevřeno nové koupelnové studio, kde jsou na ploše 500 m2 realizovány výstavní panely a vzorové koupelny, vybavené sanitární technikou a doplňky.

Vzorkovna je každý rok aktualizována podle nejnovějších trendů v oblasti obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení. V naší nabídce jsou výrobky nejen tuzemských výrobců, ale i zboží prestižních zahraničních značek, které na českém trhu zastupujeme. V posledních letech jsme rozšířili nabídku o prodej obkladů a dlažeb z přírodního kamene, tažených glazovaných a neglazovaných dlažeb a fasádních pásků Ströher a Gresan.

Na vzorkovně koupelnového studia jsou k dispozici odborně vyškolení prodejci, kteří Vám poskytnou profesionální rady pro řešení Vašich konkrétních potřeb a potřebný servis pro Vaši zakázku – od řešení dispozice koupelny, přes výběr vhodných obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, vizualizaci prostoru a cenovou nabídku, až po dodání materiálu. Pokud hledáte hezké prostředí, odbornou radu, širokou škálu sortimentu /levný i dražší, tradiční i designový, běžný i značkový/ a osobní přístup, pak jsme tu právě pro Vás.